shitet banesa ne qender

Shitet nga: banesa 21 Krr 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne afersi te qendres te ministris se shendetesise dhe zyreve te USAID-it ,ne nje lagje shume afer qendres dhe larg zhurmes ne nje lokacion shume te qete .
Banesa ka 2 dhoma gjumi nje dhome pritje ,kuzhine,shpajz,ballkon ,e mobiluar tersisht ,me nje kuzhine moderne dhe e shtruar ne parket
cmimi i fundit per m2 eshte 750 euro
per me shume info kontakto ne 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim