shitet banesa ne tophane (te qafa)

Shitet nga: Xhevdet Shehu 24 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: tophane te qafa
Sipërfaqe: 92,5 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ka 3 dhoma te gjumit ,1 sallon dhe kuzhin,2 ballkona dhe 2wc eshte ndertu ne vitin 2009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim