shitet banesa te Mati 1

Shitet nga: .... 09 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtin Mati 1
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 96 m dy dhoma gjumi dhom e vogel per rroba sallon dhe kuzhin te perbashke,nje shpajs dhe ballkoni ujë 24h ashensori funksional 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim