shitet banesa vend shum i mir per banim

Shitet nga: bekim 29 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 107 m 2
3 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhin
1 shpajz
1 banjo
1 ballkon dhe podrum
kati i 1

1200 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim