shitet banesa

Shitet nga: xhevdet 21 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhomë gjumi.
Banjo dhe ballkon.
Banesa gjithsej ka 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.Ka mundesi ndrrimi me nje banes ne Fushkosov .Per ma shum na kontaktoni ne nunrin: 044926067. Qmimi:25000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim