shitet banesa

Shitet nga: bujar 01 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen 1 dhomeshe ne breg te diellit te ambulanta.
banesa eshte ne kayin e dyte dhe ka 38 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim