shitet banesa

Shitet nga: luli 07 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagja spitalit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen e spitalit 100m2 kati i 7
afer banesav te chelasa point \
dhe dy banesa nga 90 m2 ne matin 1
cmimi 650 eu per m2 diskutohet cmimi
tel,,kont.044250364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim