shitet banesa

Shitet nga: luli 02 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja spitalit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen e spitlait prej 100m2 kati i 7,,me qmim shum te volitshem dhe me pamje te bukur
cmimi diksutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim