shitet lokali brapa aleances

Shitet nga: riza 25 Maj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
shes lokalin mbrapa aleances lokali gjidet te banesat e YU PROGRAMIT lokali ka siperfaqen 25metra katror perkthimi i menihershm lokali posedon tersisht dokometacionin dhe perkthim te menihershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim