shitet ose ipet me qera

Shitet nga: Jakra 10 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Agim Ramadani 54/II nr.12
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet prapa Fak.ekonomik gjitun me ndertesen e kuqe.Ne qender. Ka hapsin para dhe pas me plot gjelberim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim