shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Morina 20 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e spitalit (Mati 1) Rr. Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet banesa ne lagjen e spitalit (mati 1). 78m2 e gateshme per banim.

te dhenat:
- 2 dhoma gjumi
- sallon & kuzhine
- 2 ballkona (pamje lindje dhe perendim).

E gatshme per banim. Me dokumentacion te rregullt.

Nderroj me banese me te madhe, kuptohet shtoj pare nese me konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim