shitet

Shitet nga: izedin 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania su 2/6 no 24
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 2 dhomeshe ne lagjen DARDANIA afer shkolles fillore ,,Dardania" banesa eshte ne katin e 4 dhe eshte ndertim i vjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim