shitet

Shitet nga: luzim 20 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: mati1
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 93m2 ne matin1 ne rugen enver maloku kati i 7,banesa ka sallon kuzihn dy dhoma gjumi banjo
taras dhe me pamje te bukur
cmimi 630 eum2
tel.044 828 964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim