shitete banesaa

Shitet nga: adullah 28 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen kalabria objekti eshte ndertim i lesnes.Banesa ka 1 dhom gjumi dhe nje sallon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim