urgjent shitet banesa ne qender Prishtines

Shitet nga: Realestateabc 07 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: qender,rr,UQK dhe rr,Tirana
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa e ndertimit të vjeter, e renovuar tersisht, e mobiluar, me flet poseduse, perkthimi te Notari,
nji dhom dite te madhe +dhom tjeter me kuzhin,shpajz, banjo.
Kati i IV
hymja nga dy rruget kryesore,parkin të vetin me mbyllje digjitale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim