urgjentisht shitet banesa

Shitet nga: lulzim ibri 01 Sht 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dures Golem
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Dures perkatsisht ne Golem 1 me cmim shum te volitshem dhe siperfaqe 80m2, pran Plazhit, banesa posedon tapi(hipotek) dhe leje ndertimi te gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne nr+38649410007 qe eshte funksional edhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim