xxxx

Shitet nga: xxxx 27 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: 15 m.larg rest.Sypmphona
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Bej ndrrim banese me nje ma te madhe ne Ulpiane,kure eshte rinovue 2006-ten,vetem muret ne blloka kane mbete,edhe pllakat e betonit te podit, ,qdo gja tjeter eshte qite e re,dhe pa kursime, eshte ne katin e 1-re,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim