36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..

Shitet nga: meti 23 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrve,gjersia 3.5metra,lartesia 2.125m,dhe 60kg,jan te kualitetit te lart prodhim gjerman,

PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim