DYER PER GARAZHA MANUALE DHE AUTOMATIKE

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER PER GARAZHA MANUALE DHE AUTOMATIKE 044 393 088

Automatic doors
Çfarë mund të ketë më mirë se sa të jenë të mirëpritur me krahë hapur në shtëpi?
Në mbrëmje, pas një dite të gjatë në vjeshtë, kur era dhe moti i keq apo në një ditë dimër të ftohë me acar pastaj dera juaj e garazhes hapet duke shtypur një buton dhe automatikisht ju jep ndjenjën e të qenit të mirëpritur. Këtë ndjenjë të mirë ju do të merrni nga Automatic doors, sepse ai ka vetëm një zgjidhje të drejtë dhe të përsosur për garazhin tuaj.
Pavarësisht nëse ju keni ndërtuar nga zeroja apo keni rinovuar Automatic doors, me dyer automatike për garazha, dyer për Oborr, dyer Industriale, dyer anësore, rampa, motorra, dyer për dhoma nga Gjermania si dhe pajisje të tjera.
Ju do të bëni zgjidhjen e duhur dhe të vetme.
Kualiteti, qellimi ynë.


I tërë shërbimi ynë është me garancjon.
Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim