Garazha

Shitet nga: Ismet 03 Dhj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Garazhen ne Prishtine . Garazha eshte komplet e re , dhe gjendet ne rrugen "Shpetim Robaj"
Qmimi 4200 euro dhe ka mundsi te diskutohet.
Per me teper informata na kontaktoni ne: 049377088 dhe 049623504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim