Konstruksionin metalik saktesisht kulmin metalik

Shitet nga: Dugagjin 20 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Konstruksioni eshte 7m gjersi dhe 8-10 thellesi sipas nevojes te gjitha pjesen jone si ne vizatim qmimi eshte 450 euro

#vetura, motor , paisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim