AutoLarje / Garazhe, montuse

Shitet nga: beni 14 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet arazha/AutoLarja montuse dimenzioni 5m me 4m, me te gjitha pajisjet per ato larje: Kompresor uji per larje, boc per shampon, kompresor ajri si dhe ndriqime e gjesende tjera.
qmimi vetem 1000Euro i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim