Der per depo me ftofje magazin frigorifer

Shitet nga: Per depo 10 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dera eshte e kompletuar me llagera me brav dhe me rom

Dimenzionet shihen ne foto per me shum informata telefononi 044193505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim