GARAZHDA

Shitet nga: garazhda 22 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mati 1
Komuna: Prishtinë
Shiten Garazhdat te reja,garazhdat gjenden ne Prishtinë lagjia MATI 1 mbi banesat e chelsea Point,me metrazh te ndryshem,garazhdet mund te shfrytezohen per vetura + shupe ,posht garazhet posedojne depon,liftin,ndriqim natyror dhe elektrike,jane ne podrum,Dokumentacioni ne rregull,Çmimi me marrëveshje nr kontaktues 044760094 Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim