Garazhë me qira ne Prishtine te qafa

Shitet nga: arsimi 10 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj garazhen me qira e cila gjindet afer qafes perkatsisht perball shkolles meto bajraktari. garazha gjindet n podrumin e nje ndertese dhe ka qelsin elektronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim