Garazha. tek Qafa, 15 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA 29 Krr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet garazha, tek qafa, pra garazhat e qafes, ne lokacion mjaft te frekuentuar dhe te nevojshem per parking privat

-15 m2,
-hapesire e mjaftueshme per veture, por edhe per pajisje shtese.

-pronari i garantuar

qmimi: 6700 euro
agjensioni Rezidenca: 044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim