Garazha nentokesore te Qafa

Shitet nga: Sadri 16 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET GARAZHA NENTOKESORE NR.154 TE QAFA TE ERA CENTER.
Garazha posedon 18m2 dhe ka dy dalje....

QMIMI I VOLITSHEM.


044/148/988
049/148/988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim