Garazha

Shitet nga: Ismet 25 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh garazhen ne Prishtine . Garazha gjendet ne rrugen Shpetim Robaj , eshte ne katin perdhes dhe eshte komplet e re , qmimi eshte 4200 euro por ka mundesi edhe te diskutohet per me teper informata na kontaktoni ne 049 377 088 dhe 049 623 504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim