Garazha

Shitet nga: Enis Tahiri 09 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Garasha osht si ne foto dhe aty i keni dimesionet e garazhes
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim