Garazhda ne Prishtin lagjen Dodona te Sllovenia ..

Shitet nga: Bajram 20 Mar 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten ose ipen me Qera dy Garazha.

Garazha eshte mbrapa TEB bank mbrapa Teatrit Kombetar gjendet ne rrugen Shaban Polluzha dhe njera Garazh ka 20m2, dhe tjetra 25m2

Tel: 045/602-814 dhe 049/403-666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim