Garazhen per automjet

Shitet nga: Ismet 04 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Adresa: Shes Garazhen
Komuna: Prishtinë
Shes Garazhden per automjet e cila gjindet ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine . Objekti i gjashte garazhda numer 2 . Garazhda gjendet ne katin perdhes . Qmimi 4200 euro dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim