JAPIM TENDA (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA ..

Shitet nga: Bibi 05 Krr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim tenda shatora tavolina karrika me qira per dasma,syneti,muzik,koncerte,Panaire,si dhe per qdo feste familjare
Tendat shatorra jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise nje thirrje dhe puna kryhet auto matikisht
Tel 044 966 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim