Kiosk

Shitet nga: Valon Berisha 23 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Sipërfaqe: 6 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdoret si kiosk edhe si mini-bar në ambiente të hapura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim