Kiosk

Shitet nga: sami 17 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Adresa: kiosk
Sipërfaqe: 9.45 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
shes kiosken siq shifet ne foto eshte jashtzakonisht e mir, e pershtashme per shum biznese te vogla.
kioska gjendet ne prishtin gjegjesisht ne matliqan. kioska ka keto dimensione 2.70 me 3.50.
nr kontaktues: 049651649 dhe 044 672876 dhe ne viber +37744590321, kemi edhe rafte per dyqane pre blers serioz. qmimi i diskutushem raftet nuk perfshihen ne qmim

tag

banesa kabina shatora me qera kiosk kioska trafika shitore te vogla prishtin

golf bmw mercedes opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim