Leshoj Garazhen me Qira

Shitet nga: Person Privat 21 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj Garazhen me Qira ne lagjen Dardania, te Kroi i Bardhe. Garazha eshte ne hyrje te kompleksit te garazhave
( afer supermarketit VIVA ) dhe ka pozite te mire ashtu qe mund te parkohet vetura me lehtesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim