Leshoj garazhen me qira ne lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: Liridon 20 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Garazha prej 20 metra katror leshohet me qira. Garazha gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, zona lindje. Garazha ka dalje ne rrugen B, po ashtu, gjendet afere kompleksit banesor te ndertuar ne rrugen B. Garazha eshte e pershtatshme dhe ploteson kushtet per te 4 stinet, pasi ka ngrohje qendrore per dimer, kurse eshte e fresket veres, ka siguri maksimale. Per kontakt me te hollesishem ne numrin 044/288-713.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim