Leshoje me qira garazhin

Shitet nga: Liridon 15 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshojë me qira garazhin prej 20 metra katror ne lagjen Bregu i Diellit, zona lindje. Garazhi gjendet afër rrugës B, përball fitnesit FiveStar, dhe marketit Meridian. Po ashtu, garazhi është në afërsi të ambulantes. Garazhi eshte shume i pershtatshem per te gjitha stinet e vitit, pasi gjate veres nuk deperton rreze diellit, kurse gjate dimrit ka nxemje qendrore. Çmimi i qirasë është sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim