Lokali dhe garazha ne Prishtine

Shitet nga: Lokal 20 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet lokali dhe garazha ngjitur me te, ne Bregun e Diellit, afer Fakultetit Teknik.
Lokali ka 30 m2, kurse garazha 27 m2.
Ka mundesi qe te behen bashke dhe te behet nje lokal i vetem me siperfaqe 57 m2.
Sa i perket dokumentacionit, gjithqka eshte ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim