SHITET BANESA -BREGU I DIELLIT

Shitet nga: DA VINCI 22 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet ne katin perdhes, eshte ndertin i vjeter por eshte tersisht e renovuar. Ka 57m² ( pa mure te jashtme dhe ballkon). Gjithashtu banesa eshte komplet e mobiluar. pronari posedon te gjitha dokumentat e rregult!
Renditja:
Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Çmimi: 1300/m²

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim