She trafiken

Shitet nga: Besim Rafuna 09 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Sipërfaqe: 12 m2
Komuna: Prishtinë
Shes trafiken 12 me komplet me rafta dhe tavolin e gatshme per pune e ka edhe rrymen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim