Shes Garazhe prej 20m2 ne Prishtine

Shitet nga: idriz qerkezi 13 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
SHES GARAZHEN NEN KOMPLEKSIN "EXDC 2" / HOLLI I GARAZHAVE - TE LAGJJA EMSHIRE-KALABRI, PRANE FAKULTETIT --UBT-. KA DIKUN RETH -20-22 M2 .KA HYRJE DHE DALJE NDARAS DHE ME KLIKIM DIGJITAL PER HAPJEN E DYERVE.
QMIMI ESHTE 8.000 EURO.
ESHTE ME DOKUMENTA TE REGULLT, PERKTHIM I GARANTUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim