Shes kulmin e garazhes

Shitet nga: KULMI 20 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes komplet kulmin e garazhes krejt i ri
i pa perdorur
komplet kulmi ( 6 me 5 )
3 kabrioneta te gjate 6 metrra
llamarina 30 m2
dhe kutijat metalike percjellese
komplet kulmi si ne foto
Shum te pershtatshem per autolarje
inf.+45 23 64 15 11 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim