Shes lokalin

Shitet nga: N.N 11 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hamez jashari
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim