Shitet Garazha e përshtatshme edhe për depo

Shitet nga: Dardan 26 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kalabri(Emshir), banesat e arabeve-kulla III
Sipërfaqe: 21 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor
Komuna: Prishtinë
SHITET Garazha (21 m2) e cila është e përshtatshme edhe për depo.
Garazha gjendet në kullën e III-të afër furrës "Tradita".
Posedon instalimin e rrymës dhe kanalizimin.

Cmimi sipas marrëveshjes...

Numri i telefonit 045-598-803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim