Shitet Garazha ne Mat 1

Shitet nga: Nazim 08 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet garazha e cila gjendet ne lagjen Mat 1 me saktesisht te ndertesat e Lin Project... Per me shum informata na kontaktoni ne keta numra telefoni 044933034 si dhe viber +37744153214...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim