Shitet dhe leshohet me qira Lokali ne Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agj.Imobilia 05 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet në EMSHIR,
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Sipërfaqe: 66 m2
Kati: Përdhesë
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pagesë
- Uj 24 H
- WC
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24h
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmijë
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë

Per cdo informat shtes na kontaktoni ne keta numra telefoni 044/933/034 dhe viber +377 44 153 214...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim