Shitet garazha per automjet perball fakultetit AUK

Shitet nga: Ismet Gashi 10 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Sipërfaqe: 9 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Garazhden per automjet e cila gjindet ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine . Objekti i gjashte garazhda numer 2 . Garazhda gjendet ne katin perdhes . Qmimi 4200 euro dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim