shitet garazha e renovuar me wc edhe per lokal

Shitet nga: naim 01 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: garazh e renovuar edhe lokal
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e ngurtë
Komuna: Prishtinë
Shitet garazha ne qender te nenkalimi e cila eshte e renovuar dhe e rregulluar komplet, garazha eshte e pershtatshme edhe per lokal t:hujajse aty Jan 90 % e garazheve lokale Duke punuar, garazhi eshte komplet me der automatike plus ka edhe per para teresen e rregulluar me pllala greniti, garazhet ne Kete vend shkojm nga 200 euro qeraja mundeni te interesoheni, garazhi gjendet prapa reiffeissen banked te nenkalimi Ose perball santea.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim