Bashkëbanuese

Shitet nga: Vjosana 04 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme 2 bashkbanuese, banesa gjindet perballe parkut te qytetit, Rr. Rrustem Statovci, perkatesisht ne ndertesen ku eshte LifeFitnes-i. Pagesa mujore eshte 60 €. Rryma dhe interneti paguhen veçant. Mund te na kontaktoni ne nr. +377 44 87 1 649 ose +377 44 307396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim