Shitet vilë e mobiluar

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Në zonën e Saukut shitet vilë 4 - katëshe e mobiluar me oborr dhe vend parkimi. Vila është ndërtuar në vitet e fundit dhe ka hipotekë te rregullt. Kati i parë përbëhet nga një Sallon, një Ambjent gatimi, dy Dhoma dhe një Tualet. Kati i dytë është i përbërë nga një Ambjnet gatimi, një dhomë gjumi matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë, një Garderobë, një tualet dhe është i rrethuar tërësisht me ballkone. Kati i tretë është i përbërë nga një sallon me oxhak + aneks, një dhomë gjumi matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë, një tualet dhe verandë, gjithashtu i rrethuar me ballkone. Korridoret në çdo kat janë shumë të gjera. Oborri është i rrethuar me kangjella, ka vend parkimi për tre makina dhe dy pjesë kopshti me bar. 634m2 ne total. CMIMI ESHTE MJAFT I DISKUTUESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim